Kto hľadá ... nájde :) 

 Poznáte to, jeden odpadnutý gombík, dozretá guma v obľúbených teplákoch, či prasknutý bežec na zimnej bunde ... aj takéto detaily dokážu znepríjemniť deň. Oprašujete si takmer zabudnuté záľuby, ako šitie, aranžovanie, či dekorovanie? Ste jedna z tých, ktoré iba nedávno objavili čaro šijacieho stroja a steh po stehu objavujete ten nekonečný pocit slobody tvorenia? Nech už je Váš dôvod akýkoľvek, veríme, že Vás niečo z našej širokej škály osloví.

 

Príďte, určite spolu niečo vyberieme :)


Blíži sa Váš veľký deň?


 Či už preferujete hotové pierka, alebo chcete svadobčanov prekvapiť vlastnými jedinečnými pierkami, alebo malou pozornosťou, u nás si vyberiete zo širokej škály krajok, stúh, korálkov, gombíkov a iných ozdôb.

Handmade

 Háčkujete, pletiete, šijete, alebo inak vyrábate hračky, či obliečky na vankúše?
V našej galantérii nájdete náplň v podobe 0,5 kg balíčka dutého vlákna v tvare guličiek hneď k odberu. 
 

Sezónne nie len v sezóne ...


 Sme si vedomé, že mnohé z Vás nerady nechávajú veci na poslednú chvíľu, a preto si pripravujete sezónne dekorácie s dostatočným predstihom. Materiál a pomôcky na dozdobenie vo forme polystyrénových vajíčok, gulí, srdiečok, či ihlanov a vencov v rôznych veľkostiach u nás nájdete celoročne.
 

Nekupujte hneď nové ...


 Niekedy sa stane deťom i dospelým menšia nehoda, no s obľúbeným výrobkom sa ťažko rozlúčiť. Vyberte si z našej veľkej presklennej vitríny plnej nažehľovačiek, nášiviek, či záplat a nechcenej diere povedzte zbohom.  

Miláčik, prosím Ťa kúp ...


 Či už ste v časovej tiesni, alebo Vás o návštevu našej predajne pripravil iný dôvod, môžte sa spoľahnúť na náš skúsený personál, ktorý Vašim polovičkám, či iným vyslancom vždy ochotne poradí. 

Určite sa nám nepodarilo vymenovať celý sortiment našej galantérie, ale z časti je to aj schválne. 

Príďte k nám osobne a vyberte si čo Vám padne do oka.